GüLçin & YaSemin Sen De Üye Ol *Özel Üye* Olma Şansını Yakala.!!
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
GüLçin & YaSemin Sen De Üye Ol *Özel Üye* Olma Şansını Yakala.!!

ѕнυмι νє ѕσѕуαƒσвιqѕєη üує σℓ мυтℓυ σℓ.!

AnasayfaAramaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kızlar içi saçlar

2 posters
YazarMesaj
yasemin-gülçin
Acemi Üye
Acemi Üye
yasemin-gülçin

Kızlar içi saçlar Empty
MesajKonu: Kızlar içi saçlar   Kızlar içi saçlar Icon_minitimePerş. Şub. 21, 2008 2:38 pm

Kızlar için saçlar çok önemlidir.EE tabi doğal olarak benim içinde çok önemlii.Ama bizim bi sorunumuz var bu saçlarla uğraşamıyoruz!!Kepekleniyo,uçları kırılıo,dökülüo birsürü dert!!!!Arkadaşlar size soru sizce ne yapmalı??? scratch
=JeLLyboN=
Acemi Üye
Acemi Üye

Kızlar içi saçlar Empty
MesajKonu: Geri: Kızlar içi saçlar   Kızlar içi saçlar Icon_minitimeÇarş. Ağus. 27, 2008 1:25 pm

Biliyorum evet,bende bir keresinde saçlarım uzundu çok güzeldi bütün ablalar hadi senin saçınla benim saçımı değişelim derdi Very Happy Sonra sıcaktan bunaldım dedim kendi kendime anneannem duymuş bunu götürdü beni kuoföre Neutral Sonra kat kat kısacıık kestirdi Sad :cry:Sadece haftada 1 kez yıkanarak günde 2 kere saçı taradıktan sonra(aradan tabi 1 yıl geçti)bunları tekrarladım.sonra kestirdiğimden daha da uzun oldu Very Happy alien

Kızlar içi saçlar
1 sayfadaki 1 sayfası